Rodičia, jazdite opatrne! - celkové výsledky 2005 |
|
|
|
|
CELKOVÁ VÝSLEDKOVÁ LISTINA
RODIČIA, JAZDITE OPATRNE! - rok 2005 |
Kategória A - spolujazdec vo
veku do 7 rokov |
Por. |
|
Posádka |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo. |
2. kolo |
1.kolo |
2.kolo |
poradie |
TB |
poradie |
TB |
1 |
Bratislava |
Martin Bodický -
Ing. Eva Bodická |
|
1. |
|
|
1. |
438 |
2 |
Spišská Belá |
Marek Slodičák - Štefan Slodičák |
|
2. |
|
|
3. |
755 |
3 |
Veľká Lomnica |
Denis Štefaňák - Ján Štefaňák |
|
3. |
|
|
2. |
750 |
Kategória B - spolujazdec vo
veku od 8 do 10 rokov |
Por. |
|
Posádka |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo. |
2. kolo |
1.kolo |
2.kolo |
poradie |
TB |
poradie |
TB |
1 |
Spišská Belá |
Martin Libiak - Vladimír Libiak |
|
1. |
|
|
1. |
270 |
2 |
Zvolen |
Adam Húska - Rochus Húska |
1. |
|
1. |
338 |
|
|
3 |
Poprad |
Peter Rusiňák - Ing. Peter Rusiňák |
|
2. |
|
|
2. |
443 |
4 |
Prievidza |
Ivana Miháliková - Juraj Orlík |
|
3. |
|
|
3. |
520 |
Kategória C - spolujazdec vo
veku od 11 do 13 rokov |
Por. |
|
Posádka |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo. |
2. kolo |
1.kolo |
2.kolo |
poradie |
TB |
poradie |
TB |
1 |
Handlová |
Erik Benkovič - Vladimír Benkovič |
2. |
2. |
3. |
332 |
2. |
333 |
2 |
Detva |
Ján Sáňka - Ing. Ján
Sáňka |
1. |
|
1. |
197 |
|
|
3 |
Šurany |
Zuzana Kolečková - Ing. Marián Tinák |
|
1. |
|
|
1. |
253 |
4 |
Galanta |
Judita Kiššová - Judita Kiššová |
3. |
|
2. |
326 |
|
|
Kategória D - spolujazdec vo
veku od 14 do 16 rokov |
Por. |
|
Posádka |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo. |
2. kolo |
1.kolo |
2.kolo |
poradie |
TB |
poradie |
TB |
1 |
Prievidza |
Veronika Juríková - Ivan Jurík |
1. |
|
301 |
126 |
|
|
2 |
Nové Mesto n/Váhom |
Jakub Ulahel - Dušan Ulahel |
|
1. |
|
|
1. |
331 |
3 |
Václavovice (CZ) |
Karin Šodková - Kamila Šodková |
2. |
|
2 |
307 |
|
|
|
Prievidza |
Lucián Rexa - Ing. Daniel Rexa |
|
V |
|
|
|
|
Kategória E - spolujazdec bez
obmedzenia veku |
Por. |
|
Posádka |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo. |
2. kolo |
1.kolo |
2.kolo |
poradie |
TB |
poradie |
TB |
1 |
Handlová |
Eva Pepriková - Štefan Poročák |
1. |
1. |
1. |
173 |
2. |
295 |
2 |
Galanta |
Mgr. Ladislav Šurek - Anna Zuberecová |
3. |
2. |
3. |
249 |
6. |
394 |
3 |
Handlová |
Mirka Padúchová - Alena Padúchová |
2. |
5. |
2. |
248 |
5. |
360 |
4 |
Handlová |
Slávka Dócyová - Viktor Magdolen |
|
3. |
|
|
1. |
292 |
5 |
Galanta |
Jozef Kišš - Lucia Zuberecová |
4. |
|
4. |
269 |
|
|
6 |
Prievidza |
Tomáš Čičmanec - Ján Podola |
|
4. |
|
|
4. |
352 |
7 |
Galanta |
Stanislava Zuberecová - Karol Irrgang |
|
6. |
|
|
3. |
318 |
|
|
Posledná aktualizácia ( Wednesday, 14 June 2006 )
|