Rodičia, jazdite opatrne! - celkové výsledky 2008 |
|
|
|
|
CELKOVÁ VÝSLEDKOVÁ LISTINA RODIČIA, JAZDITE OPATRNE!
- rok 2008 |
k stiahnutiu
(formát pdf)
Kategória A - spolujazdec vo
veku do 7 rokov |
Por. |
posádka |
mesto |
celkové poradie [MB] |
detské súťaže [poradie] |
celkové poradie [TB] |
detské súťaže [TB] |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
František Monka ml. František
Monka |
Spišská Belá |
|
|
20 |
20 |
20 |
|
|
1 |
1 |
1 |
|
|
828 |
2067 |
|
|
332 |
392 |
Kategória B - spolujazdec vo veku od 8 do 10 rokov |
Por. |
posádka |
mesto |
celkové poradie [MB] |
detské súťaže [poradie] |
celkové poradie [TB] |
detské súťaže [TB] |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
Gabriel Kiss Vladimír Jankovič |
Košice |
17 |
16 |
16 |
18 |
49 |
4 |
7 |
5 |
2 |
11 |
502 |
1029 |
1270 |
1154 |
293 |
550 |
274 |
216 |
2 |
Lenka Líneková Jaroslav Línek ml. |
Spišská Belá |
|
17 |
19 |
20 |
36 |
|
3 |
1 |
1 |
5 |
|
796 |
516 |
746 |
|
306 |
195 |
163 |
3 |
David Peprík Alena Padúchová |
Handlová |
20 |
19 |
17 |
|
36 |
1 |
1 |
3 |
|
5 |
332 |
734 |
634 |
|
215 |
256 |
224 |
|
4 |
Leo Línek Jaroslav Línek st. |
Spišská Belá |
|
18 |
18 |
19 |
36 |
|
2 |
2 |
3 |
7 |
|
777 |
587 |
925 |
|
268 |
211 |
241 |
5 |
Dominik Vandúch (Lucia Kromková) Ing. Marian Tinák |
Šurany |
|
20 |
20 |
|
20 |
|
4 |
4 |
|
8 |
|
622 |
476 |
|
|
324 |
244 |
|
6 |
Floch Babic |
Banská Belá |
19 |
|
|
|
19 |
2 |
|
|
|
2 |
354 |
|
|
|
224 |
|
|
|
7 |
Radovan Knechta Ján Podola |
Prievidza |
18 |
|
|
|
18 |
3 |
|
|
|
3 |
371 |
|
|
|
233 |
|
|
|
8 |
Martin Bodický Ing. Eva Bodická |
Bratislava |
|
15 |
|
|
15 |
|
5 |
|
|
5 |
|
1077 |
|
|
|
350 |
|
|
9 |
Katarína Nagyová Ľudovít Nagy |
Prievidza |
|
14 |
|
|
14 |
|
6 |
|
|
6 |
|
1636 |
|
|
|
434 |
|
|
Kategória C - spolujazdec vo
veku od 11 do 13 rokov |
Por. |
posádka |
mesto |
celkové poradie [MB] |
detské súťaže [poradie] |
celkové poradie [TB] |
detské súťaže [TB] |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
Peter Rusiňák Ing. Peter Rusiňák |
Poprad |
19 |
20 |
U |
20 |
59 |
3 |
2 |
|
1 |
6 |
387 |
727 |
|
264 |
252 |
314 |
|
161 |
2 |
Martin Libiak Vladimír Libiak |
Ľubica |
|
19 |
U |
17 |
36 |
|
1 |
|
4 |
5 |
|
1117 |
|
1908 |
|
234 |
|
213 |
3 |
Šmál Šmál |
Zvolen |
20 |
|
|
|
20 |
1 |
|
|
|
|
297 |
|
|
|
141 |
|
|
|
4 |
Jaroslav Divoký (Paula Vodrážková) Adam Slodičák |
Spišská Belá |
|
|
|
19 |
19 |
|
|
|
3 |
3 |
|
|
|
854 |
|
|
|
207 |
5 |
Jurík Juríková |
Prievidza |
18 |
|
|
|
18 |
2 |
|
|
|
2 |
431 |
|
|
|
216 |
|
|
|
6 |
Eva Slodičáková Václav Slodičák |
Spišská Belá |
|
18 |
U |
|
18 |
|
3 |
|
|
3 |
|
1569 |
|
|
|
405 |
|
|
7 |
Stanislav Bekeš ml. Stanislav Bekeš |
Spišská Belá |
|
|
20 |
18 |
18 |
|
|
1 |
2 |
3 |
|
|
437 |
1736 |
|
|
249 |
200 |
8 |
Húska Húska |
Zvolen |
17 |
|
|
|
17 |
4 |
|
|
|
4 |
572 |
|
|
|
257 |
|
|
|
Kategória D - spolujazdec vo
veku od 14 do 16 rokov |
Por. |
posádka |
mesto |
celkové poradie [MB] |
detské súťaže [poradie] |
celkové poradie [TB] |
detské súťaže [TB] |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
Nikola Tarková Peter Tarko |
Poprad |
|
20 |
20 |
19 |
39 |
|
1 |
3 |
2 |
6 |
372 |
797 |
530 |
854 |
258 |
354 |
272 |
207 |
2 |
Erik Benkovič Vladimír Benkovič |
Handlová |
19 |
|
19 |
20 |
38 |
1 |
|
1 |
1 |
3 |
385 |
|
548 |
1664 |
182 |
|
218 |
175 |
3 |
Judita Kiššová Judita Kiššová |
Galanta |
18 |
|
|
|
18 |
3 |
|
|
|
3 |
783 |
|
|
|
340 |
|
|
|
4 |
Martin Pavličko Peter Pavličko |
Spišská Belá |
|
|
18 |
|
18 |
|
|
2 |
|
2 |
|
|
681 |
|
|
|
242 |
|
Kategória E - spolujazdec bez obmedzenia veku |
Por. |
posádka |
mesto |
celkové poradie [MB] |
detské súťaže [poradie] |
celkové poradie [TB] |
detské súťaže [TB] |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
Σ |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
Anton Štolc Petra Štolcová Kapsdorferová |
Poprad |
15 |
14 |
U |
18 |
47 |
6 |
4 |
|
3 |
12 |
428 |
991 |
|
1030 |
279 |
327 |
|
180 |
2 |
Bc. Eva Pepríková Štefan Poročák |
Handlová |
19 |
20 |
20 |
|
39 |
2 |
1 |
1 |
|
4 |
261 |
528 |
344 |
|
175 |
242 |
177 |
|
3 |
Simona Miháliková (Ladislav Blaško) Juraj Orlík |
Prievidza |
20 |
18 |
|
17 |
35 |
1 |
3 |
|
1 |
5 |
230 |
678 |
|
1160 |
121 |
322 |
|
105 |
4 |
Slávka Dócyová Viktor Magdolen |
Handlová |
18 |
19 |
17 |
|
35 |
3 |
2 |
2 |
|
7 |
360 |
594 |
851 |
|
187 |
257 |
193 |
|
5 |
Jana Štolcová Ján Štolc |
Poprad |
|
|
|
20 |
20 |
|
|
|
4 |
4 |
|
|
|
524 |
|
|
|
230 |
6 |
Lenka Špesová Michal Bukovský |
Spišská Belá |
|
|
19 |
|
19 |
|
|
3 |
|
3 |
|
|
590 |
|
|
|
244 |
|
7 |
František Debnár ml. Ing. František Debnár |
Liptovský Mikuláš |
|
|
|
19 |
19 |
|
|
|
6 |
6 |
|
|
|
933 |
|
|
|
277 |
8 |
Michal Dubiel Miroslav Dubiel |
Štrba |
|
|
18 |
|
18 |
|
|
2 |
|
2 |
|
|
809 |
|
|
|
193 |
|
9 |
Alena Bodická Ing. Vladimír Bodický |
Brno |
|
17 |
|
|
17 |
|
8 |
|
|
8 |
|
686 |
|
|
|
401 |
|
|
10 |
Michal Valluš Jozef Valluš |
Poprad |
|
|
|
16 |
16 |
|
|
|
5 |
5 |
|
|
|
2352 |
|
|
|
256 |
11 |
Jakub Ulahel Dušan Ulahel |
Nové Mesto |
16 |
16 |
|
|
16 |
4 |
6 |
|
|
10 |
402 |
795 |
|
|
250 |
336 |
|
|
12 |
Mária Divoká Michal Verespej |
Poprad |
|
|
|
15 |
15 |
|
|
|
2 |
2 |
|
|
|
3665 |
|
|
|
177 |
13 |
Mária Monková František Monka |
Spišská Belá |
|
15 |
|
|
15 |
|
5 |
|
|
5 |
|
803 |
|
|
|
320 |
|
|
14 |
Lucia Tarková Peter Tarko |
Poprad |
17 |
|
|
|
15 |
5 |
|
|
|
7 |
372 |
|
|
|
258 |
|
|
|
Celkové hodnotenie seriálu súťaží "Rodičia,
jazdite opatrne!” |
Do hodnotenia seriálu súťaží „RJO“ o Pohár ÚAMK sa
započítavajú všetky zorganizované kolá uvedené v kalendári súťaži RJO
schválenom Sekciou mototuristiky, AOS a RJO pre príslušný rok. Každá
posádka, ktorá dokočí súťažné kolo dostane za umiestnenie v tomto kole
majstrovské body (MB), a to za prvé miesto v príslušnje kategórií 20 MB, za
každé ďalšie miesto vždy o 1 MB menej. O celkovom poradí v seriáli
súťaží “RJO” rozhoduje súčet majstrovských bodov zo všetkých súťaží v
príslušnom roku. Ak sa v danom ročníku uskutočnili aspoň dve kolá seriálu,
tak pri spočítavaní MB sa škrtá najlepšie umiestnenie v ročníku. Celkovým
víťazom seriálu v príslušnej kategórií sa stáva posádka s najvyšším súčtom
MB. Ak posádka, ktorá súťaží v celom seriáli súťaží je zároveň aj súčasťou
usporiadateľského tímu v niektorom zo súťažných kôl, dostane za toto kolo do
celkového hodnotenia ocenenie U – usporiadateľ a 20 MB. Ak táto posádka
odjazdí v ročníku všetky súťažné kolá, toto hodnotenie sa pri celkovom
hodnotení škrtá. |
|
Pri rovnosti bodov rozhoduje: |
a) menší súčet troch najlepších umiestnení v detských
súťažiach v celom seriáli |
b) menší súčet troch najlepších umiestnení v povinných
prvkoch detských súťaží |
Usporiadatelia súťažných kôl |
1. kolo |
AMK Rušňové depo Zvolen |
7. 6. 2008 |
2. kolo |
AMK Handlová |
21. 6. 2008 |
3. kolo |
Autoklub Spišská Belá |
3. - 5. 10. 2008 |
4. kolo |
AOS klub Poprad |
6. 12. 2008 |
|
|
Posledná aktualizácia ( Sunday, 07 December 2008 )
|