Rodičia, jazdite opatrne! - celkové výsledky 2006 |
|
|
|
3. kolom konaným v Spišskej Belej sa skončil
jubilejný 20.ty ročník dopravno-výchovných súťaží Rodičia, jazdite opatrne!
Slávnostného vyhlásenia víťazov sa zúčastnil aj
primátor usporiadateľského mesta Spišská Belá JUDr. Štefan Bieľak. Ceny
víťazným posádkam jednotlivých kategórií odovzdal riaditeľ sekcie
mototuristika a AOS NAMK SR Ing. Milan Černák. |
CELKOVÁ VÝSLEDKOVÁ LISTINA
RODIČIA, JAZDITE OPATRNE! - rok 2006 |
Kategória A - spolujazdec vo
veku do 7 rokov |
Por. |
Posádka |
Mesto |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo |
2.kolo |
3. kolo |
spolu |
1.kolo. |
2. kolo |
3. kolo |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
MB |
por
[TB.] |
por.
[TB] |
por.
[TB] |
1 |
David Peprík - Alena Padúchová |
Handlová |
2
[19]
|
3 [18] |
1 [20] |
57 |
1
[221] |
1
[65] |
2
[357] |
2 |
Dominik Vanduch - Ing. Marián Tinák |
Šurany |
1 [20] |
1 [20] |
|
40 |
2
[231] |
2
[80] |
|
3 |
Marek Slodičák - Štefan Slodičák |
Spišská Belá |
4 [17] |
2 [19] |
|
36 |
3
[273] |
3
[94] |
|
4 |
Lenka Líneková - Blanka Líneková |
Spišská Belá |
|
|
2 [19] |
19 |
|
|
1
[352] |
5 |
Jozef Fábera - Andrej Fábera |
Lehota pod Vtáčnikom |
3 [18] |
|
|
18 |
4
[372] |
|
|
6 |
Jozef Orlai - Ivana Luksaiová |
Zvolen |
5 [16] |
|
|
16 |
5
[407] |
|
|
7 |
Pavol Uram - Marian Uram |
Zvolen |
6 [15] |
|
|
15 |
6
[415] |
|
|
Kategória B - spolujazdec vo veku od 8 do 10 rokov |
Por. |
Posádka |
Mesto |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo |
2.kolo |
3. kolo |
spolu |
1.kolo. |
2. kolo |
3. kolo |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
MB |
por
[TB.] |
por.
[TB] |
por.
[TB] |
1 |
Denis Štefaňák - Ján Štefaňák |
Veľká Lomnica |
4
[17] |
2
[19] |
6
[15] |
51 |
2
[300] |
2
[173]
|
6
[363] |
2 |
Martin Bodický - Eva Bodická |
Bratislava |
2
[19] |
|
1
[20] |
39 |
3
[307] |
|
1
[312] |
3 |
Peter Rusiňák - Ing. Peter Rusiňák |
Poprad |
3
[18] |
1
[20] |
|
38 |
4
[348] |
1
[109] |
|
4 |
Tomáš Jurík - Margita Juríková |
Prievidza |
1
[20] |
|
|
20 |
1
[182] |
|
|
5 |
Leo Línek - Jaroslav Línek |
Spišská Belá |
|
|
2
[19] |
19 |
|
|
4
[352] |
6 |
Lucia Kromková - Marián Tinák |
Šurany |
|
|
3
[18] |
18 |
|
|
3
[344] |
7 |
Adrian Libiak - František Libiak |
Ľubica |
|
|
4
[17] |
17 |
|
|
2
[323] |
8 |
Stanislav Bekeš ml. - Satnislav Bekeš |
|
|
|
5
[16] |
6 |
|
|
8
[402] |
9 |
Nikola Tarková - Peter Tarko |
|
|
|
7
[14] |
14 |
|
|
5
[358] |
10 |
Lukáš Kukura - Peter Kukura |
|
|
|
8
[13] |
13 |
|
|
7
[383] |
Kategória C - spolujazdec vo
veku od 11 do 13 rokov |
Por. |
Posádka |
Mesto |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo |
2.kolo |
3. kolo |
spolu |
1.kolo. |
2. kolo |
3. kolo |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
MB |
por
[TB.] |
por.
[TB] |
por.
[TB] |
1 |
Erik Benkovič - Vladimír Benkovič |
Handlová |
|
1
[20] |
1
[20] |
40 |
|
2
[68] |
2
[254] |
2 |
Marin Libiak - Vladimír Libiak |
Ľubica |
|
2
[19] |
2
[19] |
38 |
|
3
[123] |
1
[228] |
3 |
Eva Kočlíková - Dušan Kočlík |
Detva |
1
[20] |
|
|
20 |
1
[134] |
|
|
4 |
Karolína Šodková - Kamila Šodková |
Václavovice (CZ) |
2
[19] |
|
|
19 |
2
[174] |
|
|
5 |
Michjal Hertlík ml. - Michal Hertlík |
Handlová |
|
3
[18] |
|
18 |
|
1
[60] |
|
6 |
Judita Kiššová - Judita Kiššová |
Galanta |
3
[18] |
|
|
18 |
3
[297] |
|
|
Kategória D - spolujazdec vo
veku od 14 do 16 rokov |
Por. |
Posádka |
Mesto |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo |
2.kolo |
3. kolo |
spolu |
1.kolo. |
2. kolo |
3. kolo |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
MB |
por
[TB.] |
por.
[TB] |
por.
[TB] |
1 |
Jakub Ulahel - MUDr. Dušan Ulahel |
Nové Mesto nad Váhom |
2 [19] |
1 [20] |
|
39 |
2 [159] |
1 [75] |
|
2 |
Adam Slodičák - Václav Slodičák |
Spišská Belá |
4 [17] |
2 [19] |
|
36 |
4 [200] |
2 [95] |
|
3 |
Ján Sáňka - Ján Sáňka |
Detva |
1 [20] |
|
|
20 |
3 [168] |
|
|
4 |
Roman Vrťo - Ondrej Havlín |
Detva |
3 [18] |
|
|
18 |
1 [158] |
|
|
Kategória E - spolujazdec bez obmedzenia veku |
Por. |
Posádka |
Mesto |
Celkové
umiestnenie |
Umiestnenie
v detských súťažiach |
1.kolo |
2.kolo |
3. kolo |
spolu |
1. kolo. |
2. kolo |
3. kolo |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
por.
[MB] |
MB |
por
[TB.] |
por.
[TB] |
por.
[TB] |
1 |
Eva Pepríková - Štefan Poročák |
Handlová |
2 [19] |
1 [20] |
1 [20] |
59 |
1 [149] |
2 [82] |
1 [226] |
2 |
Michal Bodický - Ing. Vladimír Bodický |
Brno (CZ) |
3 [18] |
2 [19] |
3 [18] |
55 |
1 [149] |
1 [75] |
2 [228] |
3 |
Ján Podola - Ján Podola |
Prievidza |
1 [20] |
4 [17] |
|
37 |
3 [162] |
4 [123] |
|
4 |
Simona Miháliková - Juraj Orlík |
Prievidza |
|
3 [18] |
2 [19] |
37 |
|
3 [112] |
4 [331] |
5 |
Lucia Zuberecová - Jozef Kišš |
Galanta |
4 [17] |
|
|
17 |
4 [399] |
|
|
3 |
Galina Laufíková - Dagmar Novotná |
|
|
|
4
[17] |
17 |
|
|
3
[291] |
Usporiadatelia súťažných kôl |
1.
kolo |
AMK Rušňové depo Zvolen |
3. 6. 2006 |
2.
kolo |
AMK Handlová |
16. 9. 2006 |
3. kolo |
Autoklub Spišská Belá |
30. 9. - 1. 10. 2006 |
|
|
Posledná aktualizácia ( Sunday, 10 June 2007 )
|